Contacteer ons

Wenst u een offerteaanvraag of een vrijblijvende afspraak of ons advies? Aarzel niet ons te contacteren. Stuur een mailtje via onderstaand formulier.

Voornaam *
Naam *
Telefoon *
Email *
Bericht *

CC@PS bvba

Showroom - Burelen - Service - Magazijn

Ommegang Zuid 20
8840 WESTROZEBEKE

T. 051 77 07 61
F. 051 77 11 33

BE 0867.295.509

Kantoor Oostrozebeke -op afspraak-

Ooigemstraat 27
8780 OOSTROZEBEKE

T. 051 77 07 61
F. 051 77 11 33

Openingsuren
maandag tot vrijdag
8u30 tot 12u00 & 13u30 tot 18u30
zaterdag
09u00 tot 12u00

Het team achter CC@PS

Al eens ontdekken welk team de drijvende kracht achter CC@PS is?
Onze enthousiaste medewerkers worden hier voorgesteld.

Kurt Gevaert

zaakvoerder

kurt@ccaps.be

Helga Vanhandsaeme

helga@ccaps.be

Arne Bloes

Showroom verantwoordelijke

winkel@ccaps.be

Youri Decuypere

Field Service Engineer Copie- Print- Scan- & ICT Solutions

youri@ccaps.be

Stefanie Ingels

Boekhoudverantwoordelijke

boekhouding@ccaps.be

Lieven Van Schelvergem

ICT Netwerkbeheerder-Consultant

lieven@ccaps.be

Kurt Vannieuwenhuyse

ICT Service Engineer - Consultant

kurt.v@ccaps.be

Lieven Slock

Account Manager

lieven.s@ccaps.be

Sören Busschaert

Account Manager

soren@ccaps.be

Karel De Boe

Field Service Engineer Copie- Print- Scan- & ICT Solutions

karel@ccaps.be

Brecht Depoortere

Field Service Engineer Copie- Print- Scan- & ICT Solutions

brecht@ccaps.be

CC@PS team

het voltallige team specialisten staat steeds ter uwe beschikking

info@ccaps.be

Nieuwsbrief

Schrijf u hier in en blijf op de hoogte van onze laatste nieuwtjes!

Voornaam *
Naam *
Email *
Selecteer lijsten *
In / Uitschrijven *